• Start
  • Oferta edukacyjna
  • Zajęcia otwarte dla dorosłych

Zajęcia otwarte dla dorosłych

MY 

Z OLKUSZA

Cykl spotkań z osobami, które pochodzą z Olkusza, bądź są ze Srebrnym Miastem związane i mają swoje niezwykłe pasje. Bohaterowie naszego cyklu będą opowiadać o sobie, swoich zainteresowaniach, doświadczeniach oraz pomysłach na realizacje marzeń.
 

Terminy spotkań podajemy na bieżąco na naszej stronie internetowej i na naszym fb.

DYSKUSYJNY

KLUB

KSIĄŻKI

Zapraszamy na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki.

ABC

INTERNETOWEGO

SENIORA

Jeśli jesteś Seniorem 60+ i chcesz nauczyć się podstaw obsługi komputera oraz Internetu lub poszerzyć zdobytą już wiedzę, to zapraszamy do naszej Biblioteki.

Olkuski 

Klub 

Pasjonatów

Astronomii

Spotkania Olkuskiego Klubu Pasjonatów Astronomii, to wydarzenia dla osób w każdym wieku zainteresowanych kosmosem i zachodzącymi w nim procesami.

Klub

Miłośników

Historii

Olkusza

Spotkania Klubu Miłośników Historii Olkusza, to wydarzenia dla osób w każdym wieku, zainteresowanych historią ziemi olkuskiej. To ciekawa podróż do przeszłości naszego miasta i regionu, możliwość spotkania się z regionalistami, autorami tekstów zamieszczanych na łamach czasopisma „Ilcusiana” oraz innymi zaproszonymi gośćmi.

NEUROBIK AKADEMIA UMYSŁU

SENIORA

Jak skutecznie poprawić pamięć? Gdzie znaleźć ćwiczenia wspomagające naszą koncentrację? Wychodząc naprzeciw pojawiającym się wśród starszych osób problemów z pamięcią i koncentracją PiMBP w Olkuszu organizuje cykl zajęć dla osób w wieku 60+.

 

Na wspólnych spotkaniach, wykorzystując specjalnie do tego przygotowany zestaw gier i ćwiczeń edukacyjnych dla seniorów, w nowoczesny sposób będziemy pracować nad poprawą pamięci i koncentracji.