WYSTAWA "O MATKO Z CÓRKĄ!"

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej wystawy prezentowanej w olkuskiej Bibliotece pt.: "O matko z córką!"

„Codziennie poznajemy piękno naszego świata. Docieramy do sekretnych miejsc duszy i urokliwych zakątków natury. Wystawa "O matko z córką!" jest okazją do zatrzymania się i refleksji nad sensem i pięknem życia”.

Aleksandra Lesiak (córka) - fotografka, komparatystka i edukatorka, jej ulubionym zajęciem jest przyglądanie się oraz fotografia macro. Jako dziecko najbardziej lubiła czytać godzinami oraz puszczać łódki z orzecha.

Małgorzata Wabik (matka) - z zawodu nauczyciel, z pasji rękodzielnik, Matka Polka, człowiek orkiestra i powsinoga. Miłośniczka literatury, dzieci i życia. W wolnych chwilach pisze wiersze czym popadnie na skrawkach papieru.

Ekspozycję można oglądać w godzinach otwarcia Biblioteki do końca kwietnia 2024 r.

Wystawa została udostępniona przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie.