PIERWSZE ZAJĘCIA WAKACYJNE ZA NAMI!

Było mnóstwo śmiechu, zabaw i atrakcji! Zagłębiliśmy się w świat literatury, legend warszawskich (po angielsku!), ekscytujących podróży po górach oraz nowych technologii.

W poniedziałek zaczęliśmy od inscenizacji ,,Bajki o piernikowym ludziku" na zajęciach Biblioteka dla malucha! Przedszkolaki razem z pierniczkami wyruszyli w świat spotykając kolejne postacie z bajek. Dodatkowo, dzieci miały okazję zrobić i udekorować własne pierniczki. Ludzki-kukiełki razem z wylosowaną postacią wyruszyły z dziećmi do ich domów.

Zagłębiliśmy się również w świat warszawskich legend na zajęciach Polish Tales & Trails! Razem z Małymi Czytelnikami poznaliśmy ,,The legend of the Basilisk". Nie zabrakło zagadek, zadań rozwijających kreatywność oraz pracy zespołowej. Poznaliśmy nowe słownictwo oraz stworzyliśmy własnego Bazyliszka!

We wtorek zaczęliśmy podróż Z Biblioteką na walizkach! Pierwszy przystanek: Tatry! Zakopane! Poznaliśmy wiele ciekawostek związanych z wędrówkami po górach, najwyższymi szczytami czy najtrudniejszymi szlakami! Następnie nie mogliśmy się oderwać od gry stworzonej specjalnie pod roboty Photony. Nie zabrakło także kodowania trasy dla (oz)obotów na panoramie Tatr oraz pierwszej pocztówki tego lata!

Środa była pełna śmiechu i zabaw interaktywnych! W otwartej strefie Open Game Zone dzieci miały szansę zdecydować jak chcą spędzić z nami czas! Od gier komputerowych, po gry karciane i naukę nowych technologii!

Co przyniesie kolejne tydzień? W trawie piszczy, że mogą pojawić się smoki..

Przekonajcie się sami! Do zobaczenia!

Partnerem i sponsorem projektu jest Firma Interkonekt FIBER, a patronat medialny nad projektem objęły: Gazeta Olkuska i Przegląd Olkuski.

Na zajęcia obowiązują zapisy: 32 643 06 19 wew. 23, osobiście w murach Biblioteki oraz poprzez social media.