ZAGŁOSUJ NA TWOJĄ BIBLIOTEKĘ W PLEBISCYCIE NA ,,NAJLEPSZĄ BIBLIOTEKĘ W POLSCE
ZAGŁOSUJ NA TWOJĄ BIBLIOTEKĘ W PLEBISCYCIE NA ,,NAJLEPSZĄ BIBLIOTEKĘ W POLSCE"
21 lipiec 2024

Mamy zaszczyt brać udział w ogólnopolskim konkursie na ,,Najlepszą bibliotekę w Polsce". Zwycięzca nie tylko uzyska tytuł, ale również otrzyma pakiet kilkudziesięciu nowości wydawniczych. Uprzejmie prosimy o głosy.

„Najlepsza biblioteka w Polsce” – o co chodzi?

Biblioteki - to istotne miejsca w sercach wielu czytelników. To właśnie dzięki działalności bibliotek wielu miłośników literatury ma szansę na zapoznanie się z wydawniczymi nowościami, ale także na udział w interesujących spotkaniach autorskich, klubach książki czy aktywnościach kulturalnych. Doceniając istotną rolę bibliotek, serwis Granice.pl postanowił zorganizować plebiscyt skierowany właśnie do nich – cichych bohaterów życia literackiego.

W ciągu najbliższych miesięcy będziecie Państwo  mogli oddawać głosy na naszą bibliotekę w bezpłatnym internetowym głosowaniu. Książnica, która zdobędzie największą liczbę głosów, zyska wyjątkowy tytuł „Najlepszej biblioteki w Polsce”, a także pakiet nowości wydawniczych ufundowany przez partnerów serwisu Granice.pl.

Do kiedy trwać będzie plebiscyt na najlepsze biblioteki?

Plebiscyt „Najlepsza biblioteka w Polsce” potrwa do 21 czerwca 2024 roku. W ciągu 2 tygodni od momentu zakończenia głosowania ogłoszone zostaną wyniki o zwycięskiej książnicy.

Granice.pl to polski serwis poświęcony literaturze i kulturze, który od ponad 25 lat wspiera czytelnictwo w sieci. Na łamach serwisu tworzonego przez redakcję oraz aktywnych internautów tysiące czytelników codziennie odnajdują recenzje, wywiady, felietony i wiadomości poruszające tematy związane z literaturą, filmem, serialem i popkulturą. Od ponad 15 lat co kwartał redaktorzy i Internauci wyłaniają najciekawsze premiery wydawnicze kolejnych miesięcy w ramach plebiscytów „Najlepsza książka na wiosnę”, „Najlepsza książka na lato”, „Najlepsza książka na jesień” oraz „Najlepsza książka na zimę”, a w styczniu wskazują pośród nich najlepsze „Książki Roku”.

Bardzo dziękujemy za każdy głos.

Gdzie można zagłosować?

Jak można zagłosować?

Aby oddać głos, należy wpisać miasto, w którym znajduje się wybrana biblioteka, a następnie kliknąć przycisk „Głosuję" obok nazwy wybranej biblioteki.

Kto może głosować?

Każdy czytelnik może zagłosować tylko na jedną bibliotekę dziennie.

Jak często można głosować?

Raz dziennie każdego dnia.

Do kiedy można głosować?

Głosować można codziennie od 26 lutego do 21 czerwca 2024 r.

Co można wygrać?

Biblioteka, która otrzyma największą liczbę głosów, zostanie wyróżniona tytułem „Najlepsza biblioteka w Polsce” oraz zdobędzie nagrody ufundowane przez serwis Granice.pl i jego partnerów – pakiet kilkudziesięciu nowości wydawniczych.

CO SŁYCHAĆ W BIBLIOTECE