Baner z tekstem po środku: „W JĘZYKU POLSKIM ー ANGIELSKIM
ZABAWY Z KSIĄŻKĄ Z ELEMENTAMI BIBLIOTERAPII (4-6 LAT)

Na spotkaniach czytamy dzieciom fragmenty książek, bajek i wierszy, ale także uczestnicy zajęć biorą udział w warsztatach plastycznych i zabawach ruchowych.
Tematyka zajęć jest związana z kalendarzem tradycji i świat, potrzebami grupy oraz tematami bliskimi dzieciom.

Dodatkowo na zajęciach będziemy  przybliżać dzieciom wartości społeczne, jakimi powinny kierować się w życiu:  szacunek, odpowiedzialność, tolerancja, przyjaźń, hojność, odwaga, szczerość.

Zajęcia mają ułatwić dzieciom pokonywanie trudności, własnych lęków, radzenia sobie z nieśmiałością i agresją innych, poznać prawdziwych przyjaciół, okazywać hojność i szacunek innym.

Spotkania odbywają się co tydzień w piątek o godz. 16.00.

Uwaga!!!
Od października 2023 r. wznawiamy Zabawy z książką po angielsku.

Zajęcia będą doskonałą okazją zarówno do nauki, jaki do wspólnej zabawy językiem angielskim.

Kolejnny cykl zajęć rozpocznie się we wrześniu. Informacje będą podawane na bieżąco na naszej stronie internetowej, fanpage’ach, w newsletterze i na plakatach.

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko wzięło udział w zajęciach wypełnij Formularz zgody na udział w zajęciach.

CO SŁYCHAĆ W BIBLIOTECE

lipiec 2024