Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu oraz Stowarzyszenie „Zamek Rabsztyn” zapraszają na  sesję popularnonaukową „Zamki na Szlaku Orlich Gniazd - historia, ochrona zabytków, turystyka” w ramach Juromanii – Święta Jury Krakowsko – Częstochowskiej  Piątek 13 września 2014, godzina 16.00 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu (ul. F. Nullo 29b)
JUROMANIA 2024
13 wrzesień 2024

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu oraz Stowarzyszenie „Zamek Rabsztyn” zapraszają na sesję popularnonaukową „Zamki na Szlaku Orlich Gniazd - historia, ochrona zabytków, turystyka” w ramach Juromanii – Święta Jury Krakowsko – Częstochowskiej.

Sesja odbędzie się w piątek 13 września 2024r. Początek godzina 16.00 w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu.

PROGRAM

1. Co dają nam dostępne zamki jurajskie? - Magdalena Białas, wiceprezes Klubu Przewodników PTTK „Ilkussia” w Olkuszu, specjalistka do spraw dostępności
  2. Zamek w sieci. Dobre praktyki marketingu miejsc warowni na Szlaku Orlich Gniazd - dr Emilia Kotnis – Górka - Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, specjalistka komunikacji społecznej
  3. Architektura zamku a konstrukcja stroju historycznegoAnna Musialska, magister sztuki, projektantka i rekonstruktorka