PIERWSZE SPOTKANIE KLUBU GIER PLANSZOWYCH DLA SENIORÓW 60+

W czwartek, 2 października w olkuskiej Bibliotece odbyło się inauguracyjne spotkanie Klubu Gier Planszowych dla Seniorów 60+. Inicjatywa ta spotkała się z dużym zainteresowaniem i zgromadziła grupę entuzjastów gier, którzy przy filiżance kawy i herbaty spędzili miłe popołudnie, integrując się z rówieśnikami.

Uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił w różnorodnych grach planszowych – zarówno tych tradycyjnych, jak szachy, warcaby czy scrabble, jak i nowszych, bardziej dynamicznych, jak Mistakos. Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze – nie brakowało śmiechu, ale i zdrowej rywalizacji!

Gry planszowe to nie tylko doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także forma rozwijania umiejętności logicznego myślenia, poprawy koncentracji i pamięci. Dla naszych Seniorów była to również wspaniała okazja do zawarcia nowych znajomości i wspólnej zabawy.

Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych, które odbędzie się 17 października o godzinie 16:00 w naszej Bibliotece. Czeka na Was przyjazna atmosfera, ciekawe gry i świetna zabawa. Nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia!