PAŹDZIERNIKOWE BAJKOWE SOBOTY I ZAJĘCIA Z OZOBOTAMI

W sobotnie przedpołudnie, 28 października, olkuska Biblioteka po raz kolejny stała się miejscem rodzinnych zabaw.

Na początek najmłodsi Czytelnicy przenieśli się do świata ozobotów i razem z naszymi małymi robotami poznawali jesienne owoce i warzywa. Później w ramach Bajkowych Sobót dzieci wraz ze swoimi opiekunami brały udział w zabawach inspirowanych wierszem Jana Brzechwy „Grzyby”. Na zakończenie zajęć mogli także zobaczyć domki dla jeży ukryte przed naszą Biblioteką.

Na kolejną porcję zabaw inspirowanych bajkami zapraszamya 25 listopda.

Zdjęcie zostało zrobione przed budynkiem Biblioteki. Przedstawia czwórkę dzieci zbierające liście jesienią.

Zdjęcie zostało zrobione w budynku Biblioteki. Przedstawia Panią bibliotekarkę pochylającą się nad zdjęciami grzybów. Na przeciwko niej siedzą siedzi i patrzą się na obrazki.