BUDŻET OBYWATELSKI OLKUSZA 2024 ROZSTRZYGNIĘTY!

Budżet Obywatelski Olkusza 2024 rozstrzygnięty!

30.10.2023 r. w Urzędzie Miasta i Gminy w Olkuszu odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników. Nasza Biblioteka wygrała projekt:

Kulturalny Olkusz - spotkania autorskie dla dorosłych w olkuskiej Bibliotece.

Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos i już dzisiaj zapraszamy na spotkania.

Szczegółowe wyniki dostępne są na stronie internetowej: Budżet Obywatelski Olkusz 2024 - Wyniki głosowania.

Zdjęcie zostało zrobione w trakcie uroczystego ogłoszenia wyników głosowania w Budżecie Obywatelskim w budynku Urzędu Miasta i Gminy Olkusz. Przedstawia Panią Dyrektor i Panią Kierownik Biblioteki stojące przed ekranem projekcyjnym. Na ekranie widnieją napisy: BUDŻET OBYWATELSKI 2024 Pula do 5 000 złotych 11. Kulturalny Olkusz - spotkanie autorskie dla dorosłych w olkuskiej Bibliotece, punktów: 500 Autorki: Beata Dziąbek, Joanna Piasna.