STYCZNIOWE ZABAWY Z KSIĄŻKĄ PO ANGIELSKU

W każdy piątek Powiatowa i Miejska Bilioteka Publiczna w Olkuszu zaprasza dzieci na spotkania z cyklu Zabawy z książką z elementami biblioterapii lub w języku angielskim. W styczniu dwukrotnie uczestnicy tych spotkań mieli okazję podszkolić swój angielski.

Co tym razem robiliśmy na zajęciach?

Na pierwszym spotkaniu towarzyszyła nam nasza biblioteczna sówka, która opowiedziała o śnie zimowym oraz urokach zimy. W ostatni piątek natomiast, zanurzyliśmy się w świat owoców, a książkowa dżdżownica przeprowadziła nas przez całą gamę kolorów oraz mnóstwo liczb!

Oczywiście nie zabrakło wielu zabaw ruchowych oraz rozwijających kreatywność naszych najmłodszych czytelników.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne zajęcia już w najbliższy piątek. Do zobaczenia!