PRZEDOSTATNI TYDZIEŃ WAKACYJNYCH ZAJĘĆ W BIBLIOTECE

Za nami przedostatni tydzień wakacyjnych zajęć w olkuskiej Bibliotece, pełen wrażeń i kreatywnych zabaw!

W poniedziałek nasi najmłodsi Czytelnicy mieli okazję przenieść się do świata warzyw, biorąc udział w zabawach inspirowanych wierszem Jana Brzechwy "Na straganie". W programie znalazł się teatrzyk, zagadki z udziałem prawdziwych warzyw, a także zajęcia kreatywne, które sprawiły mnóstwo radości!

We wtorek przenieśliśmy się wirtualnie do Gdańska! Dzieci z entuzjazmem projektowały trasy po tym pięknym mieście dla swoich ozobotów, a dodatkowo przygotowały kolorowe kamyczki, które w ramach akcji #kamyczki zostaną rozsiane po różnych zakątkach Olkusza. Każdy z tych kamyków niesie ze sobą pozytywną energię i na pewno wywoła uśmiech na twarzy znalazcy!

Środa, to jak co tydzień, czas na gry i zabawy. Dzieci mogły wybierać między grami cyfrowymi, a tradycyjnymi planszówkami. Nie zabrakło także wyzwań z udziałem naszych photonów.

Dziękujemy wszystkim za wspólne chwile pełne śmiechu i kreatywności. Czekamy na Was w kolejnym tygodniu, który niestety będzie już ostatnim w te wakacje!