MAJOWE UCZYMY SIĘ CZYTAĆ Z BIBLIOTEKĄ ORAZ MATEMATYCZNE PRZYGODY W BIBLIOTECE

W minioną sobotę w naszej Bibliotece odbyły się kolejne, cykliczne zajęcia dla dzieci. Podczas "Matematycznych przygód w Bibliotece" uczestnicy zgłębiali tajniki ciągów liczbowych, figur płaskich oraz brył. Była to doskonała okazja, aby połączyć zabawę z nauką matematyki.

Na zajęciach "Uczymy się Czytać z Biblioteką" dzieci przeniosły się w świat wiersza Jana Brzechwy "Na straganie". Królową i królem tej literackiej przygody zostali Rzodkiewka i Szczypiorek. Pomagali oni dzieciom w nauce zapisywania dźwięków Rz, Sz i Cz. Każdy uczestnik miał również okazję namalować portret wylosowanego warzywa oraz pierwszej litery jego imienia.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na kolejne sobotnie spotkania w naszej Bibliotece!