GRUDNIOWE SPOTKANIE W RAMACH PROJEKTU BEZPIECZNY I ŚWI@DOMY SENIOR

4 grudnia w Czytelni olkuskiej Biblioteki odbyło się spotkanie z cyklu Bezpieczny i Świ@domy Senior.

Tym razem Seniorzy dowiedzieli się o ofercie Ośrodka Pomocy Społecznej w Olkuszu skierowanej w szczególności do ich grupy wiekowej. Zgromadzeni mogli posłuchać między innymi o założeniach projektu „Korpus Wsparcia dla Seniorów”, a także poznali zasady udzielania świadczeń opiekuńczych i finansowych przyznawanych między innymi w ramach Rządowej Tarczy Antyinflacyjnej. Spotkanie obfitowało w ważne i istotne informacje, które mogą ułatwić codzienne życie osób po 60 tym roku życia. Dodatkowo, odbyła się żywa dyskusja, która wyjaśniła wszelkie wątpliwości Seniorów.

Serdecznie dziękujemy Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Olkuszu za przygotowanie wartościowego spotkania, a wszystkim przybyłym za obecność.