CERTFIKAT ZA UDZIAŁ W 9. OGÓLNOPOLSKIEJ EDYCJI NOCY BIBLIOTEK

Mamy przyjemność poinformować, że nasza Biblioteka już po raz drugi otrzymała certyfikat za udział w niesamowitym wydarzeniu - Nocy Bibliotek! Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem ,,ABSURD NIE CZYTAĆ", a my mieliśmy okazję uczcić ją wraz z najbardziej aktywnymi małymi czytelnikami.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas podczas tego magicznego wydarzenia. Wspólnie stworzyliśmy niezapomnianą noc pełną kreatywności, zabaw oraz pasji do czytania.

Zdjęcie przedstawia Certyfikat za udział w wydarzeniu ,,Noc Bibliotek". Od góry na czarnym pasku widnieje napis ABSURD NIECZYTAĆ. Niżej widać napisy: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu to otwarte, twórce miejsce, w którym absurd nie czytać w dzień i w NOC bibliotek Gratulujemy i dziękujemy!