Listopadowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Zdjęcie wykonane w czytelni olkuskiej Biblioteki, przy stolikach siedzi dziesięć kobiet, rozmawiają ze sobą. Przed nimi na stolikach ciasto, filiżanki z kawą oraz książki. W lewym dolnym rogu znak wodny – logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

 28 listopada 2022r. odbyło się  na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Czytelni na pierwszym piętrze.

Listopadowe Bajkowe soboty dla rodziny

Zdjęcie wykonane  w czytelni olkuskiej Biblioteki na zajęciach dla dzieci, przy stoliku siedzi kobieta z dzieckiem wykonują prace plastyczną – Mikołaja. Przed nimi leży gotowy już Mikołaj z papieru. W lewym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu. Zdjęcie wykonane  w czytelni olkuskiej Biblioteki na zajęciach dla dzieci, przy stoliku siedzi kobieta z dzieckiem wykonują prace plastyczną – Mikołaja. Przed nimi leży gotowy już Mikołaj z papieru. W lewym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

26 listopada 2022r. odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Bajkowe Soboty dla Rodziny”.

Uczymy się czytać z Biblioteką w listopadzie

Zdjęcie wykonane w sali edukacyjnej olkuskiej Biblioteki, kilkoro dzieci siedzi na podłodze, obok dzieci leżą niebieskie płachty, na nich prace plastyczne. W lewym dolnym rogu znak wodny – logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

 19 listopada 2022r. odbyły się warsztaty „Uczymy się czytać z Biblioteką”.

Klub Gier Planszowych w listopadzie

Zdjęcie wykonane w olkuskiej Bibliotece, na podłodze na płaskich pufach siedzi kilkoro dzieci. Jeden chłopiec stoi nad wszystkimi  Siedzące dzieci rysują na białych kartkach.  W lewym dolnym rogu znak wodny – logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

W sobotę 19 listopada 2022r. odbyły się zajęcia z cyklu Klub Gier Planszowych.

„Po kodzie do kłębka” - kodowanie w Bibliotece - edycja jesienna

Zdjęcie, na podłodze siedzi dwóch chłopców, jeden trzyma w dłoni tablet.  Przed nimi na podłodze leży interaktywna mata i mały robot –photon.  W lewym dolnym rogu znak wodny – logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

5 listopada 2022r. odbyły się kolejne zajęcia cyklu „Po kodzie do kłębka” -  kodowanie w Bibliotece.

25. Targi Książki w Krakowie

27 października 2022r.  pracownicy bibliotek z  terenu powiatu olkuskiego, wzięli udział w 25. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.