Po długiej przerwie czytelnicy olkuskiej Biblioteki mieli wreszcie okazję uczestniczyć w stacjonarnym spotkaniu autorskim.
Gościem Biblioteki była Danka Braun, a właściwie pisząca pod tym pseudonimem Regina Szajowska.

Urodziła się w Olkuszu, lecz od lat mieszka w Krakowie. Jest absolwentką  Wydziału Prawa i Administracji na UJ. Doświadczenie życiowe czerpała pracując w urzędzie skarbowym, Hucie im. Lenina, prowadziła sklepy, opalała klientki w solarium… Uznanie czytelników Danka Braun uzyskała dzięki  sadze „Miłość, namiętność i pożądanie”, na którą składają się m.in. „Historia pewnego związku”, „Historia pewnego narzeczeństwa” oraz „Historia pewnej zazdrości”, poświęcona losom rodziny Orłowskich.