W dniu 14 maja 2019 r. rozstrzygnięty został  Konkurs Plastyczny „Mój dzień w Bibliotece” – VII edycja. 

W konkursie wzięło udział 312 uczniów  z 16 olkuskich przedszkoli.

Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta I Gminy Olkusz

Jury pod przewodnictwem artystki plastyk Wioletty Saroty-Stach, postanowiło przyznać:

W kategorii wiekowej 3-latki:

I miejsce – Zuzannie Wróbel z Przedszkola Nr 13 w Olkuszu

II miejsce – Błażejowi Jarosińskiemu z Przedszkola Nr 13 w Olkuszu

III miejsce – Wojciechowi Czachórowi z Przedszkola Nr 13 w Olkuszu

W kategorii wiekowej 4-latki:

I miejsce – Emilii Cieślik z Integracyjnego Przedszkola Nr 9 w Olkuszu

II miejsce – Oskarowi Jeleniowi z Integracyjnego Przedszkola Nr 9 w Olkuszu

III miejsce – Franciszkowi Szot z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu

W kategorii wiekowej 5-latki:

I miejsce – Hannie Muchajer z Publicznego Przedszkola w Żuradzie

II miejsce – Kai Nabagło z Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Olkuszu

III miejsce – Gabrieli Pasternak z Niepublicznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Olkuszu

W kategorii wiekowej 6-latki:

I miejsce – Janowi Janikowskiemu z Przedszkola Nr 13 w Olkuszu

II miejsce – Natalii Tomsia z Integracyjnego Przedszkola Nr 9 w Olkuszu

III miejsce – Milenie Słaboń z Przedszkola Nr 5 w Olkuszu

oraz wyróżnienia, które otrzymali:

  1. Zuzanna Brzezińska z Językowego Niepublicznego Przedszkola KRAINA WIEWIÓREK w Olkuszu
  2. Hanna Chwast z Niepublicznego Przedszkola Językowo – Sportowego UNIWERSYTET PRZEDSZKOLAKA w Olkuszu
  3. Bartłomiej Cieślik z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
  4. Aleksandra Czarnul z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Braciejówce
  5. Gabriela Gonera z Przedszkola w Osieku
  6. Maria Gonera z Integracyjnego Przedszkola Nr 9 w Olkuszu
  7. Barbara Haberka z Integracyjnego Przedszkola Niepublicznego TĘCZOWA KRAINA w Olkuszu
  8. Wiktoria Kałużna z Przedszkola Nr 8 w Olkuszu
  9. Maja Kątniak z Przedszkola Nr 13 w Olkuszu
  10. Martyna Mączka z Przedszkola w Zedermanie
  11. Oliwia Puczka z Przedszkola Nr 4 w Olkuszu
  12. Natalia Pyrlik z Przedszkola Nr 8 w Olkuszu
  13. Blanka Roś z Przedszkola Nr 3 w Olkuszu
  14. Natalia Ryszkowska z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
  15. Wiktoria Sosnowska z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
  16. Marika Szulc z Przedszkola Nr 8 w Olkuszu
  17. Kacper Wcisło z Integracyjnego Przedszkola Niepublicznego TĘCZOWA KRAINA w Olkuszu
  18. Tomasz Żurek z Przedszkola Nr 7 w Olkuszu
  19. Integracyjne Przedszkole Nr 9 w Olkuszu
  20. Integracyjne Przedszkole Niepubliczne TĘCZOWA KRAINA w Olkuszu, ul. Dąbrowskiego

 

Zapraszamy laureatów na uroczyste wręczenie nagród 20 maja 2019 r. (poniedziałek) o godz. 10.00.

 

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za bardzo liczny udział Przedszkoli w konkursie.