Osiągnij harmonię w ciele i umyśle, powiedz precz migrenom, zwiększ umiejętność opanowania emocji i radzenia sobie ze stresem w życiu codziennym.

JOGA RODZINNA
Zapraszamy na zajęcia JOGI RODZINNEJ, podczas której w wyjątkowy i twórczy sposób można spędzić czas razem z dzieckiem. Zajęcia jogi słyną ze zbawiennego wpływu na elastyczność ciała, stabilną postawę, wyciszenie. Przez skupienie na własnym ciele, emocjach docieramy do własnych potrzeb, pragnień. A co może być lepsze, niż znajomość własnych potrzeb? Potrzeby naszych milusińskich! A co może być jeszcze lepsze? Obopólna relacja, świadoma, radosna zabawa!
Wspólne spotkania, w czasie których rodzic ćwiczy razem z dzieckiem, sprzyjają pogłębieniu więzi rodzinnych i poczuciu bliskości. Jest to szczególny moment, kiedy dzieci pokazują swój świat dorosłym, a dorosły budzi w sobie dziecko. Ćwicząc i bawiąc się razem z dorosłym, który nie jest doskonały i również zmaga się ze swoim ciałem, pociechy wzmacniają swoje poczucie wartości, a przez ofiarowany im cenny czas, czują się potrzebne i wyjątkowe.
W trakcie zajęć opiekun i dziecko doskonalą prawidłową postawę, budują nawyk zdrowego ruchu, elastyczność ciała, oboje uczą się asan. JOGA RODZINNA to nie tylko wyjątkowa forma rozwoju fizycznego dziecka, ale i umiejętności komunikacji, empatii, bliskości z drugą sobą. Uczestnictwo pozwala wyrazić wewnętrzną energię, nauczyć się prawidłowego oddechu i relaksacji, a wszystko to w atmosferze zabawy.
Przyjdź i baw się naprawdę. Zapomnij się na chwilę, podaruj dziecku to co masz najcenniejsze - CZAS.

JOGA
Czy są takie dni, że nie możesz skupić się na tym co czytasz? Rozbiegane myśli, bóle karku, kręgosłupa, słabe krążenie, nie wiesz jak się ułożyć... Kawa nie wystarcza?
Zapraszamy na zajęcia jogi w podejściu vinyasa krama, czyli nurtu, którego fundamentalną ideą jest integracja ruchu, oddechu i uważności, ujętych w układy asan (pozycje jogi). Praktyka wzmocni twoje ciało, bóle kręgosłupa oraz napięcie w szyi ustąpią, a spokojny, uważny umysł przemknie po czytanym tekście strona po stronie. Ćwiczenia oddechowe wydłużą oddech, powonienie zwiększy się na tyle, by klarownie czuć druk na kartkach papieru J
Regularna praktyka jogi daje widoczne rozluźnienie i wzmocnienie mięśni, odblokowuje stawy, ciało staje się elastyczne, ruchy nabierają gracji i stabilności, a układ odpornościowy organizmu staje się bardziej wydajny.
Osiągnij harmonię w ciele i umyśle, powiedz precz migrenom, zwiększ umiejętność opanowania emocji i radzenia sobie ze stresem w życiu codziennym!
Zapraszam na matę.