Jeśli czytanie to Twoja pasja, jeśli o książkach możesz rozmawiać zawsze i wszędzie, to spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki są właśnie dla Ciebie. Klubowicze spotykają się raz w miesiącu, terminy spotkań oraz tytuły czytanych książek podajemy na bieżąco na naszej stronie internetowej, w newsletterze oraz na plakatach.

Dołącz do nas!

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury.

Więcej informacji o DKK można uzyskać u moderatora klubu – Beaty Dziąbek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu, tel. 32 643 06 19, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyskusyjne Kluby Książki są elementem wieloletniego ogólnopolskiego programu promocji czytelnictwa i wsparcia sektora książki "Tu Czytamy!", objętego patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Celem programu jest wykreowanie mody na czytanie, poprzez akcentowanie przyjemności płynących z lektury oraz promowanie aktywnego udziału w życiu literackim, np. poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi, interesujące dyskusje, twórcze wykorzystanie wiedzy płynącej z literatury.

Jego realizacja możliwa jest dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.