Zapraszamy dzieci w wieku 5 - 6 lat do udziału w kreatywnych i bezpłatnych warsztatach z cyklu „Uczymy się czytać z Biblioteką”. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci polskie i ukraińskie.

Запрошуємо дітей – біженців з України віком 5 - 6 років до участі в креативних i безплатних гуртках під назвою „Вчимося читати разом з бібліотекою”.

Uczestnicy zajęć, w formie twórczej zabawy, zapoznają się z literkami i sylabami oraz nauczą się czytać ze zrozumieniem proste teksty.

Ćwiczenia przeplatane będą zabawami ogólnorozwojowymi, m.in. dużej i małej motoryki, analizy i syntezy wzrokowej, szeregowania, kategoryzacji oraz ćwiczeniami pamięci symultanicznej i sekwencyjnej. Dzięki zajęciom  stymulowany będzie rozwój wszystkich funkcji poznawczych dziecka.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu.

Zapisujcie się już dzisiaj, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Tel.: 32 643 06 19

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko wzięło udział w zajęciach wypełnij "Formularz zgody na udział w zajęciach"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!