Audioprzewodnik po Olkuszu w języku ukraińskim/Аудіогід по Олькушу українською мовою

Grafika, na białym tle w dolnym lewym rogu prostokątna  grafika: na niebieskim tle białe słuchawki połączone z prostokątnym urządzeniem, niebieski prostokąt otoczony żółtą obwódką . W prawym górnym rogu napis od góry niebieski: audioprzewodnik, poniżej brązowy: po Olkuszu w języku ukraińskim, na dole pasek z logo od lewej : Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu, Flaga Ukrainy, logo miasta Olkusz. Cała grafika otoczona żółtą obwódką

Zapraszamy osoby z Ukrainy do skorzystania z bezpłatnego audioprzewodnika po Olkuszu, opracowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu.

Audiobajki po ukraińsku

Audiobajki po ukraińsku

W ramach inicjatywy WspółpracUJemy z Olkuszem dla ukraińskich dzieci powstała baza audiobooków z bajkami dla dzieci (w języku ukraińskim).

Podstawowe informacje dla uchodźców z Ukrainy/НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ

Plakat, poziomy prostokąt, na całym plakacie flaga Ukrainy,  Na fladze napisy w języku polskim i ukraińskim :Baza informacji dla uchodźców z Ukrainy mieszkających w Olkuszu i okolicy oraz dla polskich obywateli, chcących nieść pomoc. Poniżej polska flaga. Na samym dole biały pasek z logotypami: Powiatu Olkuskiego, Miasta i Gminy Olkusz, i Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

Podstawowe informacje dla uchodźców z Ukrainy/НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ