Telefon w ręce z włączoną aplikacją aparatu, w tle czytelnia olkuskiej Biblioteki. W lewym dolnym rogu - logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

BIBLIOTEKA NA OBCASACH – pod takim hasłem 8 marca 2023 r. w olkuskiej Bibliotece odbyło się spotkanie dedykowane naszym wspaniałym Czytelniczkom.

Wydarzenie zorganizowane zostało w partnerstwie z Zespołem Szkół Nr 4 w Olkuszu.

 

Zdjęcie zrobione w czytelni olkuskiej Biblioteki, 5 kobiet, przed nimi stół nakryty fioletowym obrusem, na nim wystawa olejków eterycznych. W lewym dolnym roku logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

 

Korzystając z okazji Dnia Kobiet zaprosiliśmy Panie do poznania sekretów świadomej i zdrowej pielęgnacji oraz skorzystania z porad:

  • instruktorki jogi – Pani Beaty Urban
  • kosmetyczki – Pani Barbary Głąb
  • fryzjerki – Pani Angeliki Banyś
  • dietetyczki – Pani Katarzyny Żmudki

 

Dodatkowo, dzięki Pani Monice Kaliwodzie Panie poznały zasady poprawnego makijażu, a dzięki Young Living Essential Oils zalety aromaterapii.

Kobiecym akcentem była też możliwość zakupu wyjątkowej i oryginalnej ręcznie robionej biżuterii artystycznej oraz własnoręcznie wykonanych przedmiotów codziennego użytku.

Uczestniczki wydarzenia zapoznały się również z ofertą Banku PEKAO SA Oddział Olkusz.

Czytelniczki miały również niepowtarzalną okazję skosztować wyjątkowych słodkich przekąsek przygotowanych przez Laboratorium Smaku z Zespołu Szkół Nr 4. Ponieważ Laboratorium Smaku to gwarancja najwyższej jakości, dietetyczne przekąski cieszyły się wielkim powodzeniem.

Na zakończenie wszystkie Panie otrzymały upominki od olkuskiej Biblioteki i Kuźni Fryzur Angela. Rozlosowane zostały też vouchery prezentowe przygotowane przez prelegentki.

 

Zdjęcie wykonane w czytelni olkuskiej Biblioteki, grupa kobiet siedzi przy stołach, ekran, pod nim prelegentka. W lewym dolnym roku logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

 

Dziękujemy wszystkim Paniom za udział w spotkaniu.

Składamy szczególne podziękowanie dla: