Plakat promujący Dzień Kobiet w Bibliotece. To duży prostokąt z tłem w kolorze różowo-fioletowym. Na samej górze po lewej stronie logo Zespołu szkół nr 4 w Olkuszu, po prawej logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu. Od góry do dołu plakatu widnieje tekst pisany różną czcionką: POWIATOWA I MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W OLKUSZU ORAZ ZESPÓŁ NR 4 w OLKUSZ ZAPRASZAJĄ NA DZIEŃ KOBIET W BIBLIOTECE Biblioteka na obcasach Spotkanie odbędzie się przy pysznej kawie, herbacie i poczęstunku 8 marca 2023 r. godz. 17:00 w Czytelni olkuskiej Biblioteki, ul. Fr. Nullo 29 b W programie m.in.: tajniki jogi porady fryzjerskie i kosmetyczne sekrety żywienia Dodatkowo: Dla każdej Pani przewidziana jest niespodzianka Pokaz makijażu w wykonaniu uczennic z ZS Nr 4 w Olkuszu Kiermasz biżuterii artystycznej Stoisko aromaterapii Poczęstunek w wykonaniu uczniów z ZS Nr 4 w Olkuszu 30 bezpłatnych wejściówek dla Pań do odebrania w Bibliotece Więcej informacji pod nr tel. 32 6430619 i na www.biblioteka.olkusz.pl. Na samym dole plakatu obok siebie logo Tygiel Artystyczny, logo Kużnia Fryzur Angela, logo Gabinet Kosmetyczny Głąb Barbara, logo Joga Urban Studio oraz logo YOUNG LIVING ESSENTIAL OILS.

Drogie Panie! Dzień Kobiet tuż, tuż ...

Dlatego też 8 marca o godz. 17.00 wspólnie z Zespół Szkół Nr 4 w Olkuszu szykujemy BEZPŁATNIE dla Was popołudnie pełne niespodzianek!

Sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany!

Co będzie się działo podczas spotkania?

Przy aromatycznej kawie, herbacie i pysznych przekąskach skorzystacie z porad:

• trenerki jogi - Joga Urban Studio
  • kosmetyczki - Gabinet Kosmetyczny Głąb Barbara
  • fryzjerki - Kuźnia Fryzur Angela Angelika Banyś
  • dietetyczki - Katarzyna Żmudka

Kobiecym akcentem będzie też możliwość zakupu wyjątkowej i oryginalnej ręcznie robionej biżuterii artystycznej - Tygiel Artystyczny oraz zgłębienie tajników aromaterapii - Young Living Essential Oils.

Z kolei młode makijażystki z Zespółu Szkół Nr 4 w Olkuszu pod czujnym okiem Moniki Kaliwody podkreślą Waszą kobiecość!

Brzmi fajnie? A to jeszcze nie wszystko!

Każda z Pań uczestnicząca w wydarzeniu otrzyma niejeden miły upominek!

Liczba miejsc ograniczona!

30 bezpłatnych wejściówek do odbioru od jutra w Wypożyczalni dla Dorosłych, w godzinach otwarcia Biblioteki.

Podaruj sobie taki prezent na Dzień Kobiet!