Plakat, zdjęcie przedstawiające 1 osobę w kapturze, trzymającą przed sobą laptop, na zdjęciu tekst napisany różnymi czcionkami: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SPOTKANIE POD HASŁEM: BEZPIECZNY ŚWI@DOMY SENIOR 6 marca 2023 16:00 - 18:00 Biblioteka w Olkuszu ul. Nullo 29b W programie spotkania-wykłady funkcjonariuszy z: Powiatowej Policji w Olkuszu Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu WSTĘP WOLNY. WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL.: 32 643 06 19 LUB W BIBLIOTECE. Poniżej zdjęcia biały pasek, na nim od lewej strony herb PAŃSTWOWA STRAZ POŻARNA, na środku logo Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu, od prawej herb Powiatowej Policji w Olkuszu.

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu, Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu zapraszają na BEZPŁATNE spotkanie, którego celem jest uświadomienie seniorów i przekazanie im wiedzy na temat zagrożeń, jakie mogą spotkać ich w codziennym życiu.

Spotkanie edukacyjno – profilaktyczne poświęcone bezpieczeństwu oraz metodom oszustów telefonicznych i internetowych, odbędzie się w ramach projektu „Bezpieczny i świ@domy senior”  i adresowane jest w szczególności do seniorów, mieszkańców powiatu olkuskiego. Partnerami projektu są: Komenda Powiatowa Policji w Olkuszu oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Olkuszu.

 

Żadna służba ani instytucja nie zagwarantuje bezpieczeństwa Tobie i Twoim znajomym. Bezpieczeństwo w Twoim domu zależy przede wszystkim od Ciebie!!!

 

Wszystkich zainteresowanych zagadnieniami bezpieczeństwa zapraszamy 6 marca 2023 r. o godz. 16:00 do Czytelni olkuskiej Biblioteki, ul. Fr. Nullo 29 b.

Zachęcamy także do odwiedzania stron internetowych KPP w Olkuszu oraz KPPSP w Olkuszu, na których oprócz aktualnych wydarzeń, znaleźć można rady dotyczące bezpiecznych postaw.