Plakat promujący konkurs ciemno zielony, obwódka z gałązek choinkowych z czerwonymi  i żółtymi bombkami, na środku duży kremowy prostokąt  z zielonymi napisami o zmiennym rozmiarze czcionki: Powiatowy konkurs plastyczny Eko-Bombka czyli choinkowe cuda z recyklingu konkurs przeznaczony dla wszystkich czytelników z powiatu olkuskiego Termin składania prac do 30 listopada 2022r. Więcej informacji na stronie www.biblioteka.olkusz.pl. Na samym dole między gałązkami logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

Ogłaszamy Konkurs „EKO-BOMBKA, czyli choinkowe cuda z recyklingu” i zapraszamy do udekorowania naszej choinki eko-ozdobami. Konkurs organizowany jest pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz oraz we współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta i Gminy Olkusz.

Aby wziąć udział w Konkursie należy dostarczyć osobiście do Biblioteki pracę konkursową do dnia  30.11.2022r. Eko-Bombka powinna mieć formę przestrzenną, a wykorzystane do jej wykonania materiały powinny pochodzić z recyklingu.

Każda praca konkursowa musi być podpisana: imię i nazwisko, wiek.

Jury nagrodzi po 3 prace w każdej kategorii wiekowej.

Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się na stronie internetowej Biblioteki www.biblioteka.olkusz.pl oraz na fanpage-u Biblioteki najpóźniej do dnia 05.12.2022r.

Wszystkie Prace Konkursowe ozdobią biblioteczną choinkę, która będzie znajdowała się w holu olkuskiej Biblioteki (I piętro).