Plakat, poziomy jasno-niebieski  prostokąt, w tle górka usypana z drewnianych kolorowych sześciennych klocków, na każdym boku klocki mają kolorowe literki. W prawym górnym rogu: Kolorowe literki ABC , poniżej różowa gwiazdka Na środku na żółtym pasku czarny napis: Uczymy się czytać z Biblioteką. Poniżej na różowym pasku czarny napis: Kreatywne warsztaty nauki czytania dla dzieci od 5 do 6 lat polskich i ukraińskich 08.10.2022r. godz. 10:00, 12:00. Na całym plakacie napisy są również przetłumaczone na język ukraiński. W lewym górnym rogu plakatu logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

Zapraszamy dzieci w wieku 5 - 6 lat do udziału w  kreatywnych i bezpłatnych warsztatach z cyklu „Uczymy się czytać z Biblioteką”.

Запрошуємо дітей – біженців з України віком 5 - 6 років до участі в креативних i безплатних гуртках під назвою „Вчимося читати разом з бібліотекою”

Uczestnicy zajęć, w formie twórczej zabawy, zapoznają się z literkami i sylabami oraz nauczą się czytać ze zrozumieniem proste teksty.

Ćwiczenia przeplatane będą zabawami ogólnorozwojowymi, m.in. dużej i małej motoryki, analizy i syntezy wzrokowej, szeregowania, kategoryzacji oraz ćwiczeniami pamięci symultanicznej i sekwencyjnej. Dzięki zajęciom  stymulowany będzie rozwój wszystkich funkcji poznawczych dziecka.

Zajęcia odbędą się 8 październik o godz 10:00 i 12:00.

Zapisujcie się już dzisiaj, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Tel.: 32 643 06 19

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko wzięło udział w zajęciach wypełnij "Formularz zgody na udział w zajęciach"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!