Plakat podzielony na dwa prostokąty, na górnym prostokącie siedzi uśmiechnięta rodzina ( od lewej strony mama, dziecko i tata)poniżej na białym tle brązowy napis: Bajkowe soboty dla rodziny dla dzieci 5-8 lat 25 czerwca 2022 r. godz. 11.00, wstęp wolny, logo Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu. Na górze plakatu na czerwonym tle biały napis: Uwaga!!! Zmiana miejsca warsztatów!!! Tym razem spotykamy się w Parku Rekreacyjno-Krajobrazowym Silver Park w Olkuszu na Olkuskim Ekopikniku –Wakacje z Naturą.

Zapraszamy 25 czerwca  o godz. 11.00 na Bajkowe soboty dla rodziny.

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 8 lat wraz z rodzicami lub dziadkami na bezpłatne, kreatywne warsztaty, inspirowane książkami dla dzieci.

Jeśli szukacie Państwo pomysłów na to, jak atrakcyjnie spędzić czas z dziećmi, a także jak poszerzyć repertuar zabaw, które można proponować swoim pociechom, to nasze zajęcia są dla Państwa!