Plakat, poziomy jasno-niebieski  prostokąt, w tle górka usypana z drewnianych kolorowych sześciennych klocków, na każdym boku klocki mają kolorowe literki, z lewej strony Kolorowe literki ABC , poniżej różowa gwiazdka, w prawym górnym rogu  na ukos różowy pasek z czarnym tekstem Записуйся вже сьогодні,кількість місць обмежена .Тел.: 32 643 06 19 . Na środku na żółtym pasku czarny napis: „Вчимося читати разом з бібліотекою”.. Poniżej na różowym pasku czarny napis: Креативні гуртки читання польською мовою для дітей – біженців з України,віком   5 - 6 років 14.05.2022 р. год. 10:00, 11:30

Запрошуємо дітей – біженців з України віком 5 - 6 років до участі в креативних i безплатних гуртках під назвою „Вчимося читати разом з бібліотекою”. Zapraszamy dzieci – uchodźców z Ukrainy w wieku 5 - 6 lat do udziału w kreatywnych i bezpłatnych warsztatach z cyklu „Uczymy się czytać z Biblioteką”.

Учасники занять, у формі творчої гри пізнають польські букви i склади, а також вчаться читати із розумінням прості польські тексти.

Перші заняття відбудуться вже 14.05.2022

Записуйся вже сьогодні,кількість місць обмежена .

Тел.: 32 643 06 19

Якщо хочеш, щоб твоя дитина взяла участь в заняттях заповни  "Згода на участь в заняттях"

Uczestnicy zajęć, w formie twórczej zabawy, zapoznają się z polskimi literkami i sylabami oraz nauczą się czytać ze zrozumieniem proste polskie teksty.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 14.05.2022

Zapisujcie się już dzisiaj, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Tel.: 32 643 06 19

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko wzięło udział w zajęciach wypełnij "Formularz zgody na udział w zajęciach"