Poziomy prostokąt,  podzielony na dwa trapezy, z lewej strony zielony, z prawej biały, Na zielonej części u samej góry logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu, poniżej trójka uśmiechniętych dzieci z plecakami, pod nimi napis: Liczba miejsc jest ograniczona, Zapisy pod numerem telefonu 32 643 06 19, logo: MathRiders. Na białym trapezie z prawej strony  zielony napis: Matematyczne Przygody w Bibliotece,  15 stycznia 2022r., poniżej napis czerwony: darmowe zajęcia dla dzieci od 7-11 lat.

Zapraszamy w dniu 15 stycznia na darmowe zajęcia organizowane w partnerstwie z Impuls Olkusz .

W matematyce wszystko się ze sobą łączy i aby odnieść sukces, trzeba zbudować solidne fundamenty wiedzy. Jak to uzyskać? m.in. ćwicząc logiczne myślenie i wyciąganie wniosków. Ale najpierw trzeba pokazać, że ta dziedzina nauki może być pasjonującą. Wtedy konsekwencja stanie się czymś naturalnym, a matematyczne fakty zachowają się - zupełnie bez wysiłku - w pamięci długotrwałej.

Jak działa MathRiders?

Jak witaminy, które poprawiają nasze zdrowie. Uzupełniamy braki i niedobory w wiedzy i wzmacniamy nabyte już kompetencje. Krok po kroku nowe matematyczne umiejętności przychodzą naturalnie! A nauka staje się przygodą!

Sprawdź jak wtajemnicza, oswaja i prowadzi dzieci i młodzież przez matematyczny świat. Przyjdźcie do nas na bezpłatne zajęcia i zobaczcie jak bardzo nasze zajęcia różnią się od tradycyjnych lekcji.

15 stycznia o godz.:

• 10:00 - dzieci z klas I-III
  • 11:00 - dzieci z klas IV i V

Zapisujcie się już dzisiaj, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Tel.: 32 643 06 19

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko wzięło udział w zajęciach wypełnij "Formularz zgody na udział w zajęciach" oraz „Oświadczenie COVID"