Zapraszamy uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z Miasta i Gminy Olkusz do udziału w Konkursie Plastycznym " Czysty Olkusz – wspólna sprawa".

Wszyscy pamiętamy szczytną i niezwykle ważną dla naszego miasta akcję „Czysty Olkusz – wspólna sprawa”, zainicjowaną w czerwcu 2021 r. przez Romana Piaśnika - Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Było to nie tylko sprzątanie Olkusza, ale także doskonała lekcja ekologii, która miała na celu uświadomienie mieszkańcom Srebrnego Grodu, że należy dbać o środowisko i najbliższe otoczenie.

 

W nawiązaniu do czerwcowej inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu oraz Straż Miejska w Olkuszu serdecznie zapraszają uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z Miasta i Gminy Olkusz do udziału w Konkursie Plastycznym " Czysty Olkusz – wspólna sprawa". Konkurs objęty został patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Konkurs ma na celu zaangażowanie dzieci i młodzieży do podjęcia aktywności związanych z ochroną naturalnego środowiska, propagowanie wśród młodych mieszkańców Miasta i Gminy Olkusz właściwej postawy proekologicznej i ekologicznego stylu życia.

 

Regulamin konkursu