Szanowni Państwo!

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu (Centrala oraz jej Filie) znajdujące się na terenie Miasta i Gminy Olkusz od 26 marca 2020 r. do odwołania zostają zamknięte dla użytkowników i czytelników.

W związku z powyższym wstrzymane zostają wypożyczenia, rezerwacje i zwroty książek. W tym czasie nie będą też naliczane opłaty za przetrzymanie wypożyczonych materiałów bibliotecznych.

Decyzją Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz do 30 czerwca 2020 r. zostają również odwołane wszystkie zaplanowane w tym czasie zajęcia otwarte oraz przeznaczone dla grup zorganizowanych.

O terminie ponownego otwarcia Biblioteki i nowych terminach wydarzeń będziemy informować Państwa na bieżąco na stronie internetowej olkuskiej Biblioteki oraz na Facebooku.

Za utrudnienia przepraszamy!