Plakat przedstawia zdjęcie uśmiechniętej autorki - Joanny Jax oraz tekst: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu zaprasza na spotkanie autorskie. 30 maja godzina 18:00. stęp wolny. PiMBP w Olkuszu ul. Nullo 29b. Joanna Jax. U dołu napis: Spotkanie realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Olkusz 2023 oraz Loga: Olkusz srebrne miasto, PiMBP w Olkuszu, Gazety Olkuskiej i Przeglądu Olkuskiego.

Serdecznie zapraszamy  30 maja o godzinie 18:00 do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu na spotkanie autorskie, którego gościem będzie Joanna Jax.

Joanna Jax – pochodząca z Olsztyna autorka wielu bestsellerowych powieści takich jak: „Dziedzictwo von Becków” (pisarski debiut), „Syn Zakonnicy”, sześciotomowa „Zemsta i przebaczenie”, a także „Córka fałszerza”. Oprócz pisania powieści maluje na szkle unikatową techniką warstwową, pasjonuje się literaturą biograficzną i grafiką. Zajmuje się również copywritingiem, pisze felietony i jest wolontariuszką w Fundacji dla Rodaka.

Wstęp wolny.

Patronat medialny: Gazeta Olkuska i Przegląd Olkuski.

Spotkanie organizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Olkusz 2023 – Olkusz Srebrne Miasto