Książkowy Niekalendarz w olkuskiej Bibliotece

Plakat KSIĄŻKOWY NIEKALENDARZ

KSIĄŻKOWY NIEKALENDARZ to nowo powstała inicjatywa dla wszystkich naszych czytelników, przygotowana przez kolektyw Mamy Projekt, przy graficznej współpracy ze Studiem Sarna. Przedsięwzięcie jest częścią Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

BEZPIECZNY I ŚWI@DOMY SENIOR – nowy projekt w olkuskiej Bibliotece

Zdjęcie wykonane w czytelni olkuskiej Biblioteki, w tle ekran z wyświetlonym slajdem, pod ekranem przy biurku stoi 2 funkcjonariuszy państwowej straży pożarnej, przed nimi siedzi grupa osób-widownia. W lewym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

W poniedziałkowe popołudnie 6 marca 2023 r. w Czytelni olkuskiej Biblioteki odbyło się pierwsze spotkanie w ramach nowego projektu BEZPIECZNY I ŚWI@DOMY SENIOR.

Kolejne spotkanie z cyklu MY Z OLKUSZA w olkuskiej Bibliotece

Zdjęcie wykonane w czytelni olkuskiej Biblioteki, na kolorowych dwóch fotelach siedzą obok siebie mężczyzna i kobieta. Przed nimi szklany stoliczek, za nimi ekran z wyświetlonym zdjęciem. Na pierwszym planie widownia zwrócona w stronę dwóch osób na fotelach. W lewym dolnym rogu znak wodny- logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

W czwartkowe popołudnie 2 marca 2023r. w olkuskiej Bibliotece odbyło się kolejne a zarazem pierwsze w tym roku kalendarzowym spotkanie organizowane w ramach projektu MY Z OLKUSZA.

Dzień Kobiet w olkuskiej Bibliotece

Telefon w ręce z włączoną aplikacją aparatu, w tle czytelnia olkuskiej Biblioteki. W lewym dolnym rogu - logo Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olkuszu.

BIBLIOTEKA NA OBCASACH – pod takim hasłem 8 marca 2023 r. w olkuskiej Bibliotece odbyło się spotkanie dedykowane naszym wspaniałym Czytelniczkom.

Nowe wystawy eksponowane w olkuskiej Bibliotece

Zbliżenie głowy wielbłąda na tle szafirowego nieba, widok z boku.

Zapraszamy do oglądania nowych wystaw eksponowanych w olkuskiej Bibliotece.

Spotkanie Klubu Miłośników Historii Olkusza w marcu

Plakat: - zapowiedź spotkania, prostokąt poziomy podzielony na dwie części, na górnej rycina średniowiecznego Olkusza i czarny tekst Klub Miłośników Historii Olkusza, dolna część jasno żółta i tekst na niej: 31 marca 2023. godz. 17.00 WSTĘP WOLNT Promocja książki prof. Dariusza Rozmusa „Prawne i badawcze wyzwania archeologii żydowskiej”.

31 marca 2023r. w ramach Klubu Miłośników Historii Olkusza odbędzie się promocja książki prof. Dariusza Rozmusa "Prawne i badawcze wyzwania archeologii żydowskiej".