Jest kolejna bajka

W każdy piątek na naszej stronie internetowej, fb oraz na kanale youtube publikujemy dla Was „Bajkę na weekend” czyli materiał filmowy, w którym, zaproszeni Goście czytają dla dzieci. Zapraszamy!

ilustracja

Naszych najmłodszych czytelników zapraszamy do udziału w "Galaktycznych podróżach", które odbędziemy wspólnie podczas tegorocznych ferii. Ilość miejsc ograniczona, zapisy: tel. 32 643 06 19.

Szczegóły:

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych wykonała zadanie: „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”. Na realizację zadania otrzymano 35 910,00zł.

"Nowy Rok nastaje, każdemu ochoty dodaje". Nasz styczniowy rozkład jazdy wygląda następująco:
03.01.2020 godz. 15.00 Po kodzie do kłębka

Od 1 stycznie zmianie ulega Regulamin Świadczonych Usług w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olkuszu. Prosimy o zapoznanie się nowym Regulaminem.

Drodzy Czytelnicy!

Informujmy, że od 1 stycznia ulegają zmianie godziny otwarcia naszych filii w Braciejówce, Osieku, na Pomorzanach oraz na Osiedlu Młodych. Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami otwarcia.

 

Jest już dostępny, kolejny 21. numer półrocznika "Ilcusiana". Zapraszamy do biblioteki!

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu uczestniczy w  Programie Wieloletnim „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Priorytet 1 – Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych. Uzyskano środki finansowe w wysokości 35 910,00 złotych. Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Newsletter