Październikowy Klub Miłośników Historii Olkusza

Plakat- zapowiedź spotkania, prostokąt poziomy podzielony na dwie części, na górnej  rycina średniowiecznego Olkusza i czarny  tekst Klub Miłośników Historii Olkusza, dolna część jasno żółta i brązowy tekst na niej: 21 października 2022r,” Związki Olkusza z Ukrainą na przestrzeni dziejów Wykład poprowadzi Jacek Sypień wstęp wolny, obok czarny napis:   pod Patronatem Miasta i Gminy Olkusz. Z lewej strony  logo Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Miłośników Historii Olkusza, które odbędzie się 21 października o godz. 17.00.

„Po kodzie do kłębka” - kodowanie w Bibliotece

Plakat promujący warsztaty kodowania dla dzieci w Bibliotece. To duży prostokąt z tłem w kolorze niebiesko-pomarańczowym. Z lewej strony mamy dużą białą kulę, a na niej napisy: w niebieskim kolorze Po Kodzie Do Kłębka, w brązowym  kolorze Warsztaty kodowania dla dzieci 7 – 8 lat, w niebieskim kolorze 15 października 2022r. godz. 11.00, w brązowym kolorze-Na zajęcia obowiązują zapisy tel. 32 643 06 19 Liczba miejsc ograniczona. Z prawej strony znajduje się mały robot, składający się z różnokolorowych części.

Od 16 października 2022r. zapraszamy dzieci w wieku 7 - 8 lat na warsztaty kodowania „Po kodzie do kłębka”.

Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Plakat, poziomy czarny prostokąt z lewej strony  logo Dyskusyjnych Klubów Książki, z prawej strony napis: Zapraszamy na spotkanie 24 października 2022r. godz. 15.00

Zapraszamy 24 października 2022r. o godz. 15.00 na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Czytelni na pierwszym piętrze.

Noc Bibliotek - jedyna taka noc w roku!

30 września 2022r. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu po raz pierwszy wzięła udział w Ogólnopolskiej NOCY BIBLIOTEK pod hasłem „TO SIĘ MUSI POWIEŚĆ - Kreatywnie i aktywnie, czyli z literaturą od kuchni”. 

Klub Gier Planszowych w październiku

Plakat, poziomy prostokąt, na żółtym tle z lewej strony  czarny tekst : Klub Gier Planszowych dla dzieci i młodzieży 10-15 lat. Po prawej stornie : dwa pionki czerwony i niebieski oraz dwie białe kostki do gry z czarnymi kropkami. Na środku na samym dole kolorowy napis: Start 29 października 2022r. godz. 11:00. Wstęp wolny.

29 października 2022r. o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie Klubu Gier Planszowych.

Październikowe zajęcia Rozumiem, co czytam

Plakat promujący zajęcia Rozumiem, co czytam, na białym tle rozsypane kolorowe literki, na środku na białym tle tekst: Rozumiem, co czytam, 22 października 2022r. o godz. 10.00 dla dzieci z klas 2-3 szkoły podstawowej. Wstęp wolny, Logo na górze nad napisami: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu.

Zapraszamy na  zajęcia dla uczniów klas II i III ze szkół podstawowych " Rozumiem, co czytam", warsztaty odbędą się 22 października 2022r. o godz. 10.00.